Projekta partneri

Projektu atbalsta

ISRNM vēstkopa

Esi informēts par mūsu jaunumiem!

Projekts
Versija drukāšanai
Versija drukāšanai

SIA „Composite Contructions” savu darbību sāka 2008. gadā, uzsākot dažādu kompozītmateriālu ražošanu no otrreizējām izejvielām (koksnes pārstrādes atlikumiem, makulatūras, pārstrādātas gumijas un pārstrādātās plastmasas). Uzņēmums piedzīvo strauju izaugsmi, pateicoties modernajām tehnoloģijām, piesaistītajiem ekspertiem, savai laboratorijai un augstvērtīgajiem produktiem.

CC savā īpašumā ieguvis patenta LV13339B licenci uz desmit gadiem nelimitētai kompozītmateriālu ražošanai un saņēmis EEA GRANTS projekta „Vides politikas integrācija Latvijā” atbalstu jauna, videi draudzīga kompozītmateriāla ar koksnes pildījumu ieviešanai.

CC veicis tirgus izpēti un konstatējis, ka troksni samazinoša aprīkojuma izveidei pēdējo gadu laikā izmanto kompozītmateriālus, kuri nodrošina labus trokšņa samazināšanas radītājus, bet tie pasaulē vēl nav plaši pielietoti. CC vēlas izmantot tieši šo pieeju un Projekta ietvaros ražos trokšņa samazināšanas sienu no kompozītmateriāliem, kas absorbē skaņu, ir mehāniski izturīgi un dabai draudzīgi, jo izstrādājumi pēc sava servisa mūža ir pilnībā pārstrādājami.

SIA „ Composite Contructions” ražotie kompozītmateriāli

Vairāk par uzņēmumu: www.compositconstruction.com